Společnost JORCON

Od roku 2003 se zabýváme kompletními dodávkami veřejných, neveřejných, areálových - podnikových čerpacích stanic pohonných hmot (ČS PHM). Do roku 2017 jsme zpracovali nebo zajistili projektovou dokumentaci, stavební povolení, kompletní ČS PHM na klíč nebo jen určité části ČS pro více než 280 spokojených zákazníků. Součástí naší nabídky jsou také výdejní stojany PHM, čerpadla, olejové hospodářství, řídící systémy, kompletní elektroinstalace, opravy, rekonstrukce, dodávky náhradních dílů i pravidelný servis. Dodali jsme sklady a výdejny PHM i pro záložní zdroje, pro lodě, letadla i vrtulníky, rozvody olejů i hořlavin I. třídy. Provádíme posouzení technického stavu, čištění a revizi nádrží, pojistek, kontrolu a tlakování potrubí, apod.
Dodáváme speciální technologie pro čistírny odpadních vod, včetně dávkovacích čerpadel, armatur a nerezového potrubí. Provádíme zámečnické práce a dodávky přístřešků, kontejnerů, skladů, garáží i záchytných plechových van.
V oblasti životního prostředí, ekologie a odpadů zajišťujeme odbornou pomoc, poradenství, ekologický audit, evidenci a pravidelná hlášení dle platných zákonů, revize zařízení, třídění, likvidaci a svoz odpadů. Na tyto služby vám více než 120 firem může poskytnout kladné reference.

Kontakt

JORCON s.r.o.
Dobromilice u Prostějova 60
798 25 Dobromilice
TEL: +420 582 388 176
+420 582 370 146
E-mail: jorcon@jorcon.cz

JORCON s.r.o.

Skladování pohonných hmot, dodavatel čerpacích stanic PHM, technologií pro ČOV, skladů a autoumýváren a mazací, olejové a dílenské techniky, EKOLOGIE A ODPADY